Penia Nickli Üyeden Alıntı
Daha evvel yapsa Damla tutmazdı.Daha evvel yapan Elif diye birisi vardı o yapmıştı sanra silindi zaten...

Çok geçmiş olsun Damlam.Aslında Forumunuz olarak hepimize geçmiş olsun.Dün yönetimde Damla bu kişiyi uyardı yönetimde diğer arkadaşlarda görmüştür.Üzüldüğüm şey emek elbette ama beni üzen şuan Damlanın üzgün olduğunu düşünüyorum çünkü Damlamın gözüydü o bölüm ayrıcada kimseye vermez sadece kendi açardı.Üzgün olduğuna adım gibi eminim sen merak etme damlam biz hepimiz elele verip düzeltiriz.Selenede şunu söylemek istiyorum Damla sana güvenerek seni severek hatamı yaptı?Babası olarak @Mehmet-Akgül siz cevap verin?Hepimiz Seleni seviyorduk ama Atatürke saygısızlık yapıcağını düşünmedik görünce çok fena oldum bende
Bu kiz bana hic denk gelmemisti emegin elden gitmesi be acidir bilirim. Benim de grubum.vardi yedi ay boyunca emek verdim.ama kendini bilmez biri yuzunden emeklerim bosa gitti basima.gelmeyen kalmadi her zorluga ragmen orayı ayakta tuttum ama en son olan olay son noktayi koymama sebeb oldu ins bu gunlerde gecer daha guzel olur belki o bolum herşeyde bir hayır aramak lazim ben bunu yapiyom

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi