Konu: Kim bu Deep
Tekil Mesaj gösterimi
Nutella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Seslenildi
2279 Mesaj
Etiketlendi
107 Konu
Ruh Hali
Sekercik
Standart Cevap: Kim bu Deep
11 Ocak 2017
17
[COLOR="Black"]
Deep Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba arkadaşlar,Kendimi tanıtmayı fazla seven bir insan tipi değilim,Ama baktım herkes kendi hakkında kısada olsa birşeyler yazmış,Bende Ona binaen kısada olsa kendimi tanıtayım haksızlık olmasın dedim.İsmim Ayaz 22 yaşındayım aslen Malatyalıyım, ama fransada doğdum.yaklaşık 5 yıl önce kendi islami forum ve sohbet sitem vardı askerliğim olduğu için ve vebale girmemek adına siteyi kapamak zorunda kaldım.Askerden yeni geldim .Bu site ile karşılaştım sitenin arayüzü ve içeriği gerçekten diğer forumlara hiç benzemiyordu,hoşuma gitti ve üye olmak istedim.Sizlerle daha güzel bir yerlere gelmek daha güzel paylaşımlar yapabilirim diye düşündüm.Aslında benim gerçek mesleğim site kurulumu işi bir çok site kurulumu yaptık süperalem ve mynette 4 yıl üst yöneticilik yaptım dediğim gibi askerlik çıkınca mecburen herşeyi bırakmak zorunda kaldım .Gezmeyi müzik dinlemenin yanında büyük bir kahve tutkunuyum ayrıca hayvanları çok seviyorum .mesela bir sincapım ve balıklarım var zamanımın büyük kısmını onlarla geçiriyorum.Neden onlarla geçiriyorum sorusuna gelecek olursak,Ben yetiştirme yurdunda büyüdüm aile konusunda soru sormaz iseniz size çok minnettar olurum.Şimdilik benden bu kadar Sizinle tanışmak ve sizler gibi güzel insanları tanımak benim adıma büyük bir gurur ve onur oldu.Sizleri seviyorum Saygılar

“Bir Hayvansever Daha”
Hos geldin seennnn Ayaz Az çok tanışmıştık. Ama ben yine,yeniden çok memnun oldum. İnşAllah kalıcı olursun burada. Seni aramızda görmekten inan çok büyük keyif alırız..
Bir kere daha hoşgeldin Forumunuz ailesine
Konu Nutella tarafından (11 Ocak 2017 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir.