Kartaliçe Nickli Üyeden Alıntı
Beğendim valla güzel olmuş ama bi tribün hala yok .s.s.s:d
:ddd
Acele etme sen formanı giy davulu trampeti al çık mahalleye gerisini hallederiz :dd
AftieL Nickli Üyeden Alıntı
Eline sağlık )
Sağolasın : )
Süreyya Nickli Üyeden Alıntı
Yerel seçimi kazanarak mahalleye muhtar olan Süreyya, çalışmaları bırakmamış esnafı ziyaret etmeye devam ediyordu.Gülfem'in pastanesinden içeri girdi.İçerideki müşterileri selamladıktan sonra, Gülfem'e hayırlı işler dileyerek Döngüsel ile sohbet etmeye başladı.
''Hastaneye ziyaretinize gelecektim fakat bir türlü fırsat bulamadım.En kısa sürede bir kahvenizi içmek istiyorum.''
Döngüsel her zamanki güler yüzlü ifade ile '' bende seçimleri siz kazandığınız için çok mutlu oldum.Mutlaka bekliyorum.'' dedikten sonra siparişlerini verdi.

Nasil mat ve realist bir anlatim olmus.Bu sebebten mizah daha iyi ve gerekli isliyor. @döngüsel ikimizi iyi karsilastirmis ne dersin?Gercektende bir kahveni icmek isterim sahsen.Muhtar olmasamda
@Filinta nickini degistir.Kocaman özgür beynin ile..

Filintus Maximus yap.
Harikasin canim.

Bu sarkida sana gelsin benden..Duygularimi bir nebzede olsa ifade edebilmek icin...

Teşekkür ederim Süreyya :dd
Rolünden keyif almana sevindim ayrıca
Bence çokta yakıştı mahalleye taşınınca bi dahaki seçimde oyum sana :dd

Gülfem Nickli Üyeden Alıntı
@Filinta kocaman özgür beyin öyle valla ...ismi kalsın ama bu isim ona yakışıyor..
Teşekkür ederim Gülfem
hıhım Nickli Üyeden Alıntı
demek hıhım kitap evi güzel fikir ben bunu bir düşüneyim :ddd

beyin lopçuklarına sağlık :dd
Sağol kardeşim :ddd
Bencede bunu düşünmelisin kitapçıdaki arka bahçeyi unutma ama ziyaretine gelelim :ddd