Biricigim. Onunla en cok telefonda konusmayi sevsem de bazen ikimizinde basi tutuyor. Yapamiyoruz. Kotu bir ortak noktamiz mi bu evet. Ama kahve tutkumuz bir. Bir gun onunla kahve icip 40 yil hatri almak istiyorum

Simdi geleyim sozun ozune. Ben onu haksizliga karsi dik duran ve savunan biri olarak gordum ilk olarak. Buraya geldigimde bir keresinde haftanin cok bilmisi olmustu. O kadar guzel yanitlar veriyordu ki. Elimde olmadan forumun adini unuturken onu unutmuyordum. Hatta itiraf ediyorum buranin adini not aldim gelmek icin.
Tabi ki tamamen burada onlarla olmam icin biraz talihsizlik yasamam gerekti. Ama bu beni yildirmadi. Son gunlerde hayatimdaki karmasa ve is sorunsalindan oturu e onunla ne burayla ilgilenemedim. Fasulyeden yetkili olmamak icin mavilestim.
Ama her daim yanindayim onun.
Damlanin sevgisini ifade etme yontemi cok baskadir.
Seni seviyorumdan da ozeldir.
Kurban olurum lan der
Iste oyle hissettirir.
O benim en buyuk iyikim. Ama ayni zamanda pismanligim. Keske daha once tanisaydim dedigim icin. Ama acigi surekli kapadigimizi biliyorum.
Ve benim hep onun yaninda olacagima dair sozum var.
Ben kendimi bile sevmezken o beni sevdi ve her daim arkamda durdu ya. Ben baska forumlarda kimseyle yakinlik kuramadim sonra.
Cok degerli benim icin.
Onun deyisiyle soyleyeyim
Kurban olurum lan !