Başlıkta spoiler olduğunu söylesek de bu spoilerın belki de tüm sezonun özetine kafa yorabileceğimiz bir spoiler olduğunu belirtmek isterim. Bu yedinci sezon spoiler’ına gelin bakalım.

YEDİNCİ SEZON SPOILER

Ben Crompton (Efkarlı Edd) 7. Sezonda geri geleceğini, katıldığı Sunderland Echo Portfolio Business Awards töreninde onayladı.

İspanya’da çekim hazırlıkları devam ediyor. Birkaç hafta önce Zumaia’da çekilen erkeklerin kürek çekme sahnesini görebileceğimize dair spoiler onaylandı. Bugün şehre bu kayak getirildi ve GoT çekiminin bir parçası gibi duruyor.

GoT’ta daha önce gördüğümüz kayıklara benzese de, kaplanmış olması onun hangi haneye ait olduğunu ve hangi amaca hizmet ettiğini anlamamıza mani oluyor.

L7R’in yaydığı habere göre yedinci sezonda Theon Greyjoy Winterfell’deki eski arkadaşı Jon Snow ile yeniden birleşecek. Watchers on the Wall’un kaynaklarına göre ise Theon ve Jon’un karşılaşması yayılmış dedikodular gibi olmayacak. Jon güneyde seyahetteyken bir noktada Theon ile karşılaşması bekleniyor.

Ek olarak L7R Isaac Hempstead Wright’ın ailenin birleşmesini (Stark) çektiği hakkında bir şey duymadıklarını, fakat Isaac’ın başka bir sahnenin çekimini yaptığını duyurdu. Bran’in, Dolorous Edd’in ve diğer Gece nöbetçilerinin bu sahnede bulunduğu haberi de L7R tarafından yayımlandı.

Fantazya