Erkek modası, kadın modası kadar değişmese de yine de bazı trendlerin ön plana çıkmasıyla dalgalanmalar gösterdiği oluyor. Ancak zaman zaman ortaya çıkan erkek trendleri kadınlar tarafından pek hoş karşılanmıyor. Bu tür modaya uyan erkeklere iyi gözle bakılmıyor. Hatta kadınlar bu erkek trendlerinden nefret bile ediyorlar.

İşte erkek modasında kadınların nefret ettiği 10 trend…

YELEKLER


Erkeklerin genellikle tişörtlerinin üzerine giymeyi tercih ettiği yelekleri birçok kadın oldukça itici buluyor. Bu tip bir giyim tarzı, onlara annelerinin küçük çocuklarını giydirme şeklini andırabiliyor. Takım elbise giymiyorsanız, siz siz olun yeleklerden uzak durmaya çalışın.

AÇIK V-YAKA


V-yakalar çoğu erkek tarafından sıklıkla tercih edilir. Uygun bir v-yaka, tişörtü erkeğin üzerinde daha şık ve seksi gösterebilirken, bazıları bu trendi fazlasıyla ileri taşımaktan vazgeçmiyor.Kadınlar, göğüs dekolteli elbiseleri daima kendi üzerlerine yakıştırır. Çoğu da erkeklerin üzerinde aşırı açık yakalı bir tişört görünce irite olur.

GÜR VE UZUN SAKALLAR


Açık yaka v-yakalar gibi, bazı erkekler de sakal olayını abartıyor. Ancak bu biraz itici olduğu kadar, risk de barındıran bir durum. Bir kadın akşam yemeğinde sakallarınıza bulaşan yemek parçalarını gördüğünde, umutsuz vaka durumuna düşmeniz kaçınılmaz.

TÜYSÜZ VÜCUT

Kadınlar genel olarak traşlı bir yüzü sevse de, bu durum vücudun geneli için geçerli değil.Vücudunuzdaki tüm tüylerden kurtulmak, kadınlar karşısında şansınızı mutlaka azaltacaktır. Son yıllarda trend haline gelen bu uygulamadan mutlaka kaçının. Sizi doğal halinizle görmeyi tercih edeceklerdir.​

ATLETLER


Yıllar boyu erkekler hem rahat olmaları hem de vücutlarını rahat bir şekilde havalandırabildikleri için atletleri tercih ediyorlar. Atletler kaslarınızı sergilemenize yardımcı olsa da, kadınların pek de sıcak bakmadığı giysilerden birisi. Kısacası sporda değilseniz, topluma açık yerlerde bu şekilde gezmek sizi fazlasıyla itici kılabilir.​