Fna Nickli Üyeden Alıntı
genel olarak baktım ben şiir akrostiş v.b şeyleri sevmem lirikalist yani lirik her çeşitinden yazarım harmanlama çünkü geçmişimde rap kayıtlarım artı lirikal forum yarışmalarım var yani geçti benden ama ..
akrostiş sevmem güzel olmadıkca kalite kokmadıkca. şimdi burda yazdığın kişilerce beğenilmiş normal çünkü kişilere özel yazıyorsun ama işin gerçeği kızma bana ben olumsuz ama faydalı yorum yapıcam..
akrostişi oturtucam diye alakasız kafiyeler yapıyorsun bazı yerdde hiç kafiye yok .. şimdi diyebilirsin kafiye fazla kullanma geregi duymuyorum diye.. ama bu seferde mesela nasıl anlatsam ilk satır ile ikinci satırın birbiriyle alakası yok.. ya düşünsene hiç bir alakam yok diyelim geldim okudum hiç akıcılık yok açıkcası ben cidden begenmedim... yazmak için yazılan birşey .. akrostiş için düşünmeye gerek yok ona ragmen güzel çıkar herkeste yazabilir ama kardeşim bu hiç olmamış bence bu dediğim genel olarak.. ama bu yetenegin yok anlamına gelmiyor.. arada cımbızlanacak güzel sözlerde gördüm ama tek başına TEK başına güzel bir sonraki satıra geçince alakası yok..
vallaha bana kızacan bu yorumdan dolayıda ben üzülme diye şey yapamam hani bize açık diye yorum yaptım son mesajı görünce.. iyice gömdüm emeklerini ama daha iyisi olabilirdi bence
yooo herkesin yorumlarına açığım beğenmeyen olduğunda söylenmesini defalarca söylemişimdir eskisi gibi değilim beceremiyorum artık kabul ediyorum bunu sonra yazdığımı gelirsek yine söylüyorum akrostiş ve rap kıyaslama yapmışsın birazcık ikisi ayrı everest kafiye olayına gelirsek beceremediğim şeylerden bir tanesi bu ve her zaman da eleştirilere açığım buna asla kızmadım kızmam da ve herkes de beğenecek diye bir lüksüm yok isteyen kişi beğenmişse eğer benim için konu kapanmıştır sonuçta isteyen kişi beğenmiş hoşuna gitmiş belki yapmacık beğenmeler ya da gerçek beğenmeler bunu bilemem ama yinede yorumun ve eleştirin için teşekkür ederim.