Geçen arkadaşla karşıdan karşıya geçicezsonra dedim ki "aga zaten karşıdaysak neden karşıya geçiyoruz?" geçmedik oturduk bunu düşünüyoruz.

Vücudumuzun %70 suysa biz niye boğulmuyoruz la.

Babama ilk aşkını sordum "anan zaa" deyince hayattan soğudum.Bir de güneş gözlüğü takınca kendini garip hisseden bi ben varımdır sanırım. Sanki böyle herkes bana bakıyo çok artistik bişey yapıyomuşum gibi geliyo lan. Deli miyim neyim

Kızlar biriniz de içtiği tarhana çorbasının fotoğrafını çekip paylaşsın. hep mi pasta yiyorsunuz hep mi waffle yiyorsunuz anlamadım gitti.Seviyorsan git açıl dediler yüze yüze yunan adalarına vardım başkasıyla çıkmaya başlamış yazıklar olsun.


Filmlerdeki gibi önce kavga edip sonra sevişiriz diye sokaktan geçen kızın boynuna tekme attım öyle yatıyor yerde sanırım çok hoşuna gitti.Sivrisineğe Kolaylık Olsun Diye Salonun Ortasına Bir Kase 0 RH+ Kan Koydum. Hayvan Hala Gelip Beni Isırıyo Dudak Tiryakisi Herhalde"Uyudun mu ? " diye mesaj atıyo bende "uyudum" diyorum inanmıyorum sana diyo bana inanmayan kızla işim olmaz aga güven çok önemli.


Dolaptaki yumurtalar buzluktaki tavuğun çocukları olabilir bence..Evde yalnızken içerden bir ses gelince elime bıçak alıp evi dolaşıyorum ki birini görürsem korkudan kendimi 27 yerimden bıçaklayabileyim.