Apple'ın dün duyurusunu gerçekleştirdiği kırmızı renkli iPhone 7 için ilk kutu açılış videosu, ünlü YouTuber Marques Brownlee'den geldi. İşte kırmızı iPhone 7 Plus kutu açılış videosu!

Dün sabat saatlerinde çevrimiçi mağazasını yeni ürünleri eklemek için bakım moduna alan Apple, kullanıcıların karşısına kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın yanı sıra yeni 9.7 inçlik iPad modeli ile çıktı.

Apple, Product Red ailesine dahil ettiği yeni iPhone 7 modelleri için 24 Mart tarihinden itibaren sipariş almaya başlayacak.

Teknoloji dünyasının YouTube kanalı ile yakından tanıdığı isimlerden birisi olan Marques Brownlee, kırmızı renkli iPhone 7 Plus modeli için ilk kutu açılış videosunu yayınladı.

Kırmızı renkli iPhone 7 Plus için ilk kutu açılış videosu!
Marques Brownlee'nin 256 GB depolama kapasitesine sahip olan yeni iPhone 7 Plus için yayınladığı kutu açılış videosunda, kırmızı rengin kutu üzerindeki hakimiyeti ilk dikkat çeken detaylardan birisi oluyor.Cihazın kutusundan iPhone modelleri ile birlikte gelen standart sticker ve bilgilendirici kağıtların yanı sıra product RED'i vurgulayan kırmızı bir kart çıkıyor.

Kırmızı renkli iPhone 7 Plus'ın şarj aleti ve kulaklığı ise, Apple'ın yıllardır standart haline getirdiği beyaz rengini koruyor.

Shiftdelete