Xiaomi Mi 6 ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Gelen söylenti haberlerine bakacak olursak, Xiaomi Mi 6 rakiplerine karşı oldukça iddialı bir duruş sergilemekte!Xiaomi Mi 6, bildiğiniz üzere 19 Nisan'da Çin'de düzenlenecek büyük bir basın toplantısı ile tanıtılacak. Tanıtımı yaklaşan Mi 6 ile ilgili yeni söylentiler de gelmeye devam ediyor.

Xiaomi Mi 6 hakkında yeni söylentiler!
Bu yıl çıkacak iddialı cihazlardan biri olan Xiaomi Mi 6 oldukça iddialı geliyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılar ile birlikte yeni amiral gemisi hakkında detaylar şekillenme başladı.MyDrivers ve Slashleaks üzeriden yapılan sızıntılara göre, yeni amiral gemisi çift kameraya sahip olacak. Ayrıca Xiaomi Mi 6'ya ait olduğu iddia edilen tanıtım videosu ile birlikte telefonun, dört taraftan kavisli olduğu öne sürüldü.

Sızdırılan tanıtım videosundaki görüntülere baktığımız da ise, birçok kez sızıntı haberleri ile iddia edilen çift kamera tekrardan karşımıza çıkmış oldu.Kavisli tasarımı ile dikkat çeken Mi 6'ya ait olduğu düşünülen bu görsellere baktığımızda USB Type C portunu görmekteyiz. Diğer bir dikkat çeken detay, yeni amiral gemisinin ön panelini tasarımı Meizu ve OnePlus'a olan benzerliğini görmekteyiz.

Üç farklı versiyon ile karşımıza çıkacak olan Mi 6'nın giriş seviyesindeki modeli MediaTek Helio X30 işlemcisinden güç alacak. Diğer iki versiyonun ise hatırlayacağınız üzere, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacağını tekrardan hatırlatmış olalım.

Shiftdelete