Korku Seansı son yılların en sevilen korku serilerinden biri olmayı başardı. Yüksek gişeye ve olumlu eleştirilere nail olan seri spin-off projeleriyle de evrenini genişletmeye devam ediyor. İlk filmin devam halkası Korku Seansı 2'nin ürkütücü karakterleri rahibe Valak ve Crooked Man'in kendilerine ait spin-off filmleri olacağı biliniyor. İlk filmin şeytani bebeği Annabelle'in ilk filmi de 2014 yılında sinemalarımıza uğramıştı. Şimdi sıra 2. filmde! Annabelle'in devam halkası Annabelle: Kötülüğün Doğuşu'ndan yepyeni kareler geldi.

Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir olarak ağırlarlar. Ancak bu küçük kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle'in hedefi olacaktır...

Işıklar Sönünce filminden tanıdığımız David Sandberg'ü yönetmen koltuğuna oturtan filmin senaryosunda ise Gary Dauberman imzası var. Filmin oyuncu kadrosunda Miranda Otto, Anthony LaPaglia, Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey, Talitha Bateman ve Lulu Wilson yer alıyor.

Film, 18 Ağustos 2017'de ülkemizde vizyona girecek.beyazperde.com