İkimizin Yerine Serenay Sarıkaya, İkimizin yerine filmi konusu, İkimizin yerine fragman izle, İkimizin yerine Nejat işler,Başrollerine yerli yıldızların en sevilenlerinden Serenay Sarıkaya ile uzun bir aradan sonra beyazperdeye geri dönen Nejat İşler'in üstlendiği yılın aşk filmi Ikimizin Yerine nihayet seyircileriyle buluşuyor!

Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Kendi küçük dünyasında yaşayan genç kadının hayata dair çözülmeyen soruları vardır. Çiçek'in hayatı kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca kökünden değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek'e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de gizli kalmış kanayan sırları ortaya çıkacaktır...

Romantik yapımın yönetmenliğini 1997 yapımı Karışık Pizza'dan sonra 2. kez yönetmen koltuğuna oturan Umur Turagay üstlenirken senaristi ise Suskunlar, 20 Dakika ve Ezel gibi başarılı dizilerin senaryosunda kalem oynatmış olan Pınar Bulut. Filmin müziklerini Ömer Ahunbay üstlenirken filmin zengin oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Aslı Bekiroğlu, Merve Çağıran ve Sezin Bozacı gibi isimler boy gösteriyor.

Beyazperde