2019'un Öne Çıkan 5 Takım Elbise Trendi


2019'da ne tür takım elbiselerle karşı karşıya kalacağınızı merak ediyorsanız; sizi yılın öne çıkan trendleriyle tanıştırıyoruz.

Yüksek moda markaları, 2019 yılının takım elbise trendleri konusunda cesaretini konuşturdu. Kruvaze takıma çağ atlatan Dior Homme, Virgil Abloh'un Louis Vuitton'una karşı.


1 :

[Dior Homme - Indigital.tv]

Çağ Atlayan Kruvaze Kesim
Çift düğmeli kruvaze takım, yeni görünümüne Dior Homme ile kavuşuyor. Modern ve klasiğin harmanlanmasıyla ortaya çıkan tasarımlar 2019'da şehirli erkeğin en güçlü silahı.


2 :

[Paul Smith - Indigital.tv]

Umursamaz Oversize
Çabasız, yılgın ve umursamaz... Oversize takımlar her ne kadar bıkkın bir tavır takınsa da, aslında trend takibini en önden yapanlar arasındadır. Klasiğe karşı, yeni bir kimlik oluşumunu destekleyenlerdenseniz oversize takımlara şans verin.


3 :

[Louis Vuitton - Indigital.tv]

+1: Aksesuarlar
Virgil Abloh'un Louis Vuitton erkeği, tasarımcıdan beklenen kadar, beklenmedik. Takım elbiselere yepyeni bir boyut kazandıran Abloh'un, moda sahnesine Timothée Chalamet ile çıkardığı aksesuarların etkisini uzun süre konuştuk ve konuşacağa benziyoruz.


4 :

[Burberry - Indigital.tv]

Ton-Sür-Ton
Eğer başarılı uygulanırsa en risksiz tercihlerden biri olan ton-sür-ton görünümler, 2019 takım elbise trendlerini de ele geçirmiş. Burberry'nin grinin tonlarıyla elde ettiği kurumsal duruşa mavi veya kahverengi ile siz de destek verebilirsiniz.


5 :

[Alexander McQueen - Indigital.tv]

Klasiğe Geri Dönüş
Kürkçü dükkanına geri dönmek isteyenler için, 2019'un kapısı sonuna kadar açık. Siyahtan vazgeçmeyenler, risk almayı sevmeyenler ve yıllardır belli bir duruşu sergileyenler; burada size de yer var!