Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Nootka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
15 Ekim 2016
Mesajlar
2.391
Seslenildi
194 Mesaj
Etiketlendi
100 Konu
Ruh Hali
Cokyorgun

Standart Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık'a hapis şoku

04 Haziran 2017
1

Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık'a hapis şoku

Eski futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık'ın olayları bir türlü sona ermiyor. Bu kez de iki görümcesini darp ettiği iddiasıyla adliyelik olan Yağmur Aşık hakkında 7 yıl hapis isteniyor.


Eski milli futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, iki görümcesiyle mahkemelik oldu. Yağmur Aşık, olay günü ikamet ettiği Beyoğlu ilçesindeki iş yerine gitmek üzereydi. Bu sırada görümceleri Kıymet Aşık ve Aynur Aşık'ı gördü. Eskiden iş ortaklığı bulunan görümcelerini gören Yağmur, iddiaya göre Kıymet Aşık'a hakaret içerikli bazı sözler söyledi.

Daha öncede Yağmur Aşık ile bir veteriner arasında Kulaklı Orman Baykuşu yüzünden önce kavga çıktımıştı. İşte haberin detayları...

Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık veterineri darp etti

Eski milli futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, sokakta bulduğu bir baykuşu veterinere getirdi. Baykuş, çok az bulunan 'Kulaklı Orman Baykuşu' çıkınca veteriner prosedür gereği bakanlığa haber vermeleri gerektiğini, bu süreçte baykuşu teslim edemeyeceklerini söyledi. Bunun üzerine çılgına dönen Yağmur Aşık, veterinere saldırdı, akıl almaz tehditler savurdu.

Geride bıraktığımız 24 Mart günü elinde bir baykuşla veterinere gelen Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, tedavi için getirdiği baykuşun Kulaklı Orman Baykuşu olduğunu ve hayvanın tedavisinin ardından bakanlığa teslim edilmesi gerektiğini öğrenince ortalığı birbirine kattı.

Veterineride tekme tokat

Kendisine yapılan açıklamadan iki gün sonra 26 Mart'ta veterinere gelen Aşık, burada tartışmaya başladı. Uçankuş'un özel haberine göre burada çalışan Dilara Hanım'la kavgaya tutuşan Yağmur Aşık, genç kadını darp edince Dilara Hanım'ın ameliyat olma ihtimali oluştu.
Yaşanan kavganın ardından veterinerliğin önünde tehditler savuran Yağmur Aşık'ın bu görüntüleri videoya kaydedildi.Farkedmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
13 Nisan 2016
Bulunduğu yer
Tel'aran'rhiod
Mesajlar
20.014
Seslenildi
1781 Mesaj
Etiketlendi
96 Konu
Standart Cevap: Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık'a hapis şoku
05 Haziran 2017
2
Emre Aşık gibi efendi, sessiz ve sakin birinin eşinin böyle davranması çok anlamsız ve saçma. İyi olmuş.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj