Barış Arduç' a ne oldu ? Dün Kiralık Aşk'ta neden yoktu?

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç'un (Ömer) uzun süren gribal hastalığının zatürreye dönüştüğü ve bu nedenle dizide rol almadığı açıklandı.

Son zamanlarda sağlık sorunları olduğu yönünde sosyal medya gündeminde olan Barış Arduç'un sağlık durumuyla ilgili net bilgiyi Kiralık Aşk dizisinin yapım şirketi yaptı.

Ortak Yapım*şirketinden*yapılan açıklama şöyle: “Oyuncumuz Barış Arduç’a uzun süren gribal hastalığı sonrası maalesef başlangıç seviyesinde zatürre teşhisi konulmuştur. Doktoru tarafından tüm gerekli tedaviler eksiksiz şekilde uygulanmaktadır. Kendisini merak edenlere selam söyleyen Barış Arduç’a, Ortaks Yapım ailesi olarak acil şifalar diliyor, bir an önce iyileşip aramıza katılmasını bekliyoruz. Oyuncumuz Barış Arduç hakkında konuyla ilgili çıkan veya çıkacak olan asılsız haberlere lütfen itibar etmeyiniz.”

Üç hafta dizide olmayacak olan Barış Arduç yeni bölümlerde flashbackler (geriye dönüş) yoluyla yer alacak. Yapımcı Haktan Pak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Türkiye'de ilk defa yapılacak olan özel bir bölüm ile izleyici karşısında olacaklarını belirtti...