Gümüş takılar nasıl kombinlenir? Diye düşünüyorsanız önünüzde çok fazla seçenek olduğunu bilmelisiniz. Işıltısıyla her kombine zarafet katan bu takılar, tüm kıyafetlere çok yakışıyor. Şıklığı tamamlayan bu ürünler kadınların doğal güzelliğini öne çıkarıyor.Herkesin stilini yansıtmasına olanak tanıyan gümüş takı modelleri, zarif görüntüsüyle beğeni topluyor.

Ne var ki, güzel görünebilmek için gümüş takıların hem birbiriyle, hem de giysilerle doğru kombinlenmesi gerekiyor. Yoksa istenen sonucu vermeleri, yeterince asil ve şık görünmeleri mümkün olmuyor.
Bunun aksine gümüş takılar doğru kombinlendiği zaman bütünlük oluşturarak dikkatleri üstüne çekiyor. Bu ise kişiyi daha özgüvenli ve etkileyici gösteriyor.

Gümüş takı seçimi yaparken; giyim tarzınızı, yüz hatlarınızı, vücut tipinizi ve boyunuzu göz önünde bulundurmanız önem taşıyor.

Gümüş Takı ile Uyumlu Kıyafet Önerileri
Gümüş kolyeler en sık tercih edilen gümüş takılar listesinin ilk sırasında geliyor. Sade, mütevazı giyinmeyi seçen kadınlar başka aksesuar kullanmadan da, birkaç gümüş kolyeyi bir arada takarak çekici bir görünüm yakalıyor.

Gümüş zincirler de giysilere farklı bir hava katıyor. Açık yakaları büyük takılar ile birleştirmek oldukça şık görünmeyi sağlıyor.

Zarif bir yapıya sahip gümüş taş zincirler; siyah, lacivert, bordo, koyu gibi renklerle tercih ediliyor.

Tabii küpelerin de bu kombinlerde önemli bir yeri var. Küçük veya büyük boyutlu gümüş küpeler yakasız bluzlar ile rahatça kombinlenebiliyor.

Gümüş bileklikler ve kombinlere pırıltı, zarafet katarak dinamik bir görünüm oluşturuyor.

Uzun lafın kısası, gümüş takılar için kombin önerileri sayısız. Çünkü bunlar her her kıyafete yakışmayı başarıyor.

Birkaç örnek verecek olursak şunları söyleyebiliriz:

Desenli Elbiseler
Bunlar gümüş takılarla muhteşem bir âhenk meydana getiriyor. Elbiseniz desenli ise tercihinizi sade gümüş takılardan yana kullanmanız öneriliyor. Giysinin üzerinde hangi baskıların yer aldığına bağlı olarak takı seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Çizgili, geometrik, çiçekli, puantiyeli, desenli elbiseler için kullanılan gümüş takı tasarımları sade olmalı. Zira elbiseniz yeterince hareketli olacağı için, görünümünüzü bir de gösterişli takılarla yormaktan uzak durmalısınız. Yoksa fazla gelebilir.

Ofis Şıklığı
Gümüş takılar nasıl kombinlenmeli? Derken iş yaşantınızda zarif bir şıklık yakalamayı mı kastediyorsunuz? Öyleyse tavsiyemiz, kıyafetlerinizi minimalist tasarıma sahip gümüş takılarla zenginleştirmeniz yönünde. Fazla dikkat çeken şeylerden uzak durmanız daha iyidir.

Günlük Kombinler
Arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle buluşacak veya dolaşmak için dışarı çıkacaksanız sade gümüş takı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Abartılı modellerden uzak durmalısınız.

Kaynak : Moda