Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
28 Eylül 2016
Bulunduğu yer
Sizin olmadiğinız Yerde
Mesajlar
2.977
Seslenildi
150 Mesaj
Etiketlendi
45 Konu
Ruh Hali
Terbiyesiz

Standart Osman Gökçek'ten Emin Çapa'ya çok sert sözler

16 Aralık 2016
1

Osman Gökçek, ekrandan CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa'ya attığı dolar tweetinden dolayı çok sert sözlerle eleştirdi...

Beyaz TV'nin sahibi ve Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek, ekrandan CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa'ya attığı dolar tweetinden dolayı çok sert sözlerle eleştirdi.

Emin Çapa, dolar bozdurun çağrılarının toplumda pek karşılık görmemesi üzerine attığı tweette, "Ne oldu dolar sevgisi vatan sevgisini geçti mi? ‘Tankların önüne yatarız dolarımızı bozdurmayız’’ mı? Kahramanlar nerede" demişti.

Osman Gökçek de Beyaz TV'de çok sert sözlerle Çapa'ya yüklendi. Gökçek, canlı yayında, "Haddini bil utanmaz herif, milletin tankların önüne yatması size neden bu kadar koydu" dedi.
Odatv.com

Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
28 Eylül 2016
Bulunduğu yer
Sizin olmadiğinız Yerde
Mesajlar
2.977
Seslenildi
150 Mesaj
Etiketlendi
45 Konu
Ruh Hali
Terbiyesiz
Standart Cevap: Osman Gökçek'ten Emin Çapa'ya çok sert sözler
16 Aralık 2016
2
Babası gecekondu'da saklanan bir adam için fazla küstahça bir cevap olmuş Bir diğer eleştirim Emin Çapa'nın okuduğu kitabın onda birini okumamış birinin ona cevap vermesi en kibar haliyle haddini bilmezliktir!! Bunların cocukları iş adamı tv gemi han hamam garibinkisi şehit babası yerine hazırlıyor saltanat gelirse.Melih Gökçek' i durdurmak için Oğlu Osman Gökçek' in Ticaret Odası başkanlığının önünü kesmek için bir haftada Sayın Emine Erdoğan' ın yeğeni aday yapılarak aslında Melih Gökçek' e ve ona destek çıkan Bahçeli' ye çok ağır ve anlamlı bir mesaj verilmiştir. Bu olaydan Sayın Erdoğan' ın bilgisinin olmaması mümkün mü...? ancak Melih Gökçek' te bunu asla unutmaz, mutlaka bir puslu havayı kollayacak ve intikamını da almaya çalışacak gibi geliyor bana. Bendeniz bu olayların gidişatını ve yol haritasını öyle okuyorum.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj