Türksat 4A yeni frekans listesi güncel olarak


Türksat 4A uydu güncelleme işlemi Bu yazımızda sizlere Türksat 4A yeni frekans listesi hakkında bilgiler aktaracağız.Türksat 4A uydu güncelleme listesini merak edenler için gerekli açıklamalar bu sayfada verilmiştir.2015 yılı TÜrksat 4A uydu frekansları merak edenler için burada verildi.
Yeni Ülke
Bu yazımızda sizlere Türksat 4A yeni frekans listesi hakkında bilgiler aktaracağız.Türksat 4A uydu güncelleme listesini merak edenler için gerekli açıklamalar bu sayfada verilmiştir.2015 yılı TÜrksat 4A uydu frekansları merak edenler için burada verildi. Artık kaliteli yayıncılık adına uyduya gönderilen Türksat 4A uydusu kanal frekanslarını güncelledi.Bu sayede daha profesyonel görüntü sunmaya başladı.Yeni uygu geçişi ile birlikte HD kalitesinde yayın sunulmaya başlanıldı.
Türksat 4A otomatik frekans arama ayarları nasıl yapılır?
Yeni Türksat 4A uydusu ile birlikte kanalları tek tek ekleme zorunluluğunuz ortadan kaldırılırken, tek bir paket halinde tüm kanalları kolayca yükleyebiliyorsunuz. Bunun için yapılması gereken tek işlem uyduyu seçip, şebeke arama sistemini aktif yani açık hale getirmek oluyor. Bu sayede tüm kanalları hiçbir ücret ödemeden tanımlayabilecekken, bir sıkıntı ile karşılaştığınızda ise tüm kanalları tek tek manuel elle ekleyebileceğinizi belirtelim.
Türksat 4A otomatik arama frekans bilgileri şu şekildedir;
Frekans: 11844 MHz Polarizasyon: Dikey-V-Vertical Sembol Oranı: 2222 Ksymb FEC: ¾ Frekans: 11747 Mhz Polarizasyon : Yatay – H (Horizontal) Sembol oranı :27500 Ksymb FEC:5/6