Banlanan uye; @Bahtiyar
Banlanma sebebi; Bu forumda yerin yok ablacım.
Banlayan; @Damla
Ban suresi; suresiz.
aciklama;bu arkadasi http://www.forumunuz.com/oneri-sikay...hatasi-hk.html konuda uyardim.fakat o vakitten sonra foruma adim atamadi tabiki.lakin begenmedigi adminin oldugu foruma girmesi ilgincti.simdi begenmedigi forum admini hakkinda karalamaya,ustunden 1 ay gectikten sonra gundem yapmaya calismasi daha ilginc oldu.aslinda sasirmadik.bunlarda boyle gundeme gelmek istiyor napsinlar.ilk uye oldugunda buraya anlamsiz fevri cikismalarindan bu arkadasi farketmistim.neymis efendim kendi nickiyle heryere uye olmazmista aslinda yedek nickiyle uye olacakmista sonradan hadi oyle olayim demis.bizene?fakat huzur bozulmasin diye ses cikartmadik.ama gecenlerde o konuda uyarmistim boyle sovlara karnimiz tok diye.o gitti hala adminelerimiz hakkinda edebiyat yapmaya devam etti.hayatta basarilar.ban acilmayacak.bu arada bi sir vereyim. istediginiz kadar arkadan konusabilirsiniz.o insan sizi Allaha havale etti ve takmiyor.oyle olmasaydi buraya bu mesaji atan o olmazmiydi.bizde ego tatmin gibi hazlar yok.olmayacakta.huzur arayan bize gelsin.entrika isteyen bizden uzakta devam etsin.arada sadece gulup geciyoruz .ve bu foruma butur seyleri tasiyip huzurun yitmesine izin vermeyecegiz.kesinlikle emin olun bundan.hepiniz..