Yahoo'nun e-posta uygulaması Yahoo Mail güncellendi ve uzun süredir kullanıcılarının beklediği bir özelliğe kavuştu. Uygulamada artık herhangi bir e-posta adresi kullanılabilecek!Piyasada bulunan sayısız e-posta uygulaması ile rekabet edebilmek adına Yahoo Mail uygulamasından önemli bir adım geldi ve uygulamanın artık tüm e-posta adresleriyle çalışacağı açıklandı.

Yahoo Mail'e e-posta nasıl ekleniyor?
Öncelikle diğer servis sağlayıcıların e-posta adreslerini Yahoo Mail uygulamasına eklemenin zaten mümkün olduğunu ama oldukça gereksiz birçok ekstra işlemden geçmeniz gerektiğini belirtelim.

Hatırlarsanız eskiden öncelikle Yahoo hesabınızla uygulamaya giriş yapmak ve ardından da istediğiniz başka bir e-posta adresini uygulamaya eşlemek zorundaydınız.

Artık uygulamada yer alan listeden istediğiniz e-posta servis sağlayıcısını seçebilir ve e-posta adresiniz ile şifrenizi girerek Yahoo Mail üzerinden e-postalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Güncellemede bu önemli değişikliğin yanında arama motorunda da büyük değişiklikler yapıldığı ve arama sonuçlarının artık çok daha isabetli olacağı belirtiliyor. Bunun dışında istediğiniz kişilerden gelen e-postalar için özel uyarılar ayarlayabilecek ve yalnızca istediğiniz kişilerden gelen e-postalar için uyarılmayı seçebileceksiniz.

Yahoo Mail'in yeni güncellemesi şu anda Android ve iOS platformları için indirilebilir durumda.

Shiftdelete