Erol Bulut: Hakkımızı helal etmiyoruz

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, Trabzonspor maçı sonrası konuştu.

Süper Lig'in 13. haftasında deplasmanda Trabzonspor'a 3-0 mağlup olan Gaziantep FK'da teknik direktör Erol Bulut, karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Maçın hakemi Suat Arslanboğa ve ekibine tepki gösteren Erol Bulut, "Hafızalarda yanlış şeyler kalıyor bugün. Futbol adına konuşacak güzel şeyler var ama diğer tarafı konuşmak lazım. Adalet adına konuşacak hiçbir şey yok. Gaziantep FK camiası olarak bugünkü hakem yönetimine hakkımızı helal etmiyoruz. Maç 5. dakikada bitti. Söyleyecek başka bir şey yok." dedi.

KİMSE GAZİANTEP'İ KÜÇÜK GÖRMESİN"
Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınal, Süper Lig'in 13. haftasında oynadıkları Trabzonspor maçı sonrası özel açıklamalarda bulundu.

Akınal yaptığı açıklamada "Emeğimize yazık. Kimse Gaziantep'i küçük görmesin. Bu maçla alakalı gereken tüm girişimlerimizi yapacağız. Futbol tarihinde bir ilki yaşadık. 4'üncü dakikada verilmeyen kırmızı kart 44'üncü dakikada verilmeyen penaltımızla sağlama alındı. Bu kadar basit olamaz. Biz futbol oynamaya çalışan bir ekibiz. Biz dediğim gibi bu işin peşini bırakmayacağız. Kimse de Gaziantep'i hafife almasın." ifadelerini kullandı.


mynt