Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Like Tree1Beğeniler
  • 1 Post By lafleur
Seçenekler
Seçenekler
Stil
lafleur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
19 Şubat 2019
Bulunduğu yer
Antalya
Mesajlar
16
Seslenildi
4 Mesaj
Etiketlendi
1 Konu
Ruh Hali
Eglenceli

Standart 19 Şubat 2019 Salı Burç Yorumları

19 Şubat 2019
1

Koç Burcu
Bugün kendinizi biraz huzursuz hissediyorsunuz, ama bir sonraki maceranıza başlamak için hazır olduğunuzu da düşünüyorsunuz. Kendinizi zamanın akışına bırakın ve artık yeni bir hayat için hazır olun. Koç burcu günlük burç yorumu büyük adımlar atmanın zamanı olmadığını söylüyor, ancak en azından planlama aşamasına geçebilirsiniz. Enerjinizi kendiniz için bir şeyler yapmaya harcamalısınız.

Boğa Burcu

Bugün kariyeriniz için önemli meseleleri konuşmanın ve karar vermenin tam zamanı. Boğa burcu günlük burç yorumu elinize çok büyük fırsatların geçeceğini ve kendinizi göstermenin tam sırası olduğunu söylüyor. Ayağımıza kadar gelen bu fırsatları yakalayıp kullanmayı başarırsanız kariyerinizde çok büyük bir atılım yaşayacaksınız. Ama bu şansı kaybederseniz çok uzun süre boyunca yeniden elinize geçmeyecek bunun farkında olun.

İkizler Burcu
Bugün sizin için oldukça önemli bir gün. İkizler burcu günlük burç yorumu bugünden itibaren hafta sonuna kadar başkalarıyla işbirliği yapmanın yollarını aramanız gerektiğini söylüyor. Herkesin iyi bir tarafı ve kötü bir tarafı olduğunu unutmamanız da fayda var. Fakat iyilik her zaman ağır basar özellikle de teşvik edilirse. Siz insanlara onları sevdiğinizi gösterirseniz onlar da size bir şekilde karşılık verecektir. Duygularınızı açığa çıkarmaktan çekinmeyin.

Yengeç Burcu
Bugünden itibaren Güneş işaretlerini değiştiriyor ve aynı zamanda Dolunay yaşanıyor. Yengeç burcu günlük burç yorumu bu işaretlerin değişmesi ile birlikte sizinle uzun gün işleyeceğini ve geçmişte sizin için hiçbir zaman anlamı olmayan fikirlerin hayal gücünüzüz yakalayacağını söylüyor. Siz bunu bir çıkış olarak düşünebilirsiniz, ama bu noktada aklınızı kullanmanız ve mantığınızla hareket etmeniz çok önemli.

Aslan Burcu
Güneş bugünden itibaren sizin profilinizin daha hassas alanlarından birine giriyor. Bu da sizin ayrıntılara çok takılmanıza ve yüzeysel cevaplardan memnun olmanıza neden oluyor. Aslan burcu günlük burç yorumu istediğiniz ya da talep ettiğimiz şeylerin altında ve perde arkasında neler olduğunu bilmek istediğinizi söylüyor. Ancak unutmayın bu kadar detaycı olmak size de zarar verebilir.

Başak Burcu
Şu sıralar aşk hayatınızda yaşanan bazı durumlar nedeniyle zorlanmaya başlamış olabilirsiniz. Başak burcu günlük burç yorumu bu sıkıntıları sadece kendi içinizde yaşamadığınızı aile içine de yansıttığınızı söylüyor. Son dönemlerde yakın çevrenizde yeni biri katılmış gibi görünüyor ve onu daha yakından tanımak istiyorsunuz. Kısa süre içerisinde bir mal satışı yapacaksınız ama oldukça uygun fiyata gidecek. Uzun ısrarlar sonucunda karşımıza çıkan bir iş fırsatını kabul edebilirsiniz.

Terazi Burcu
Artık sıradan geçen durgun aşk hayatınızı biraz hareketli indirmeniz gerekiyor. Çevrenizde bu konuda size yardımcı olmak isteyen çok kişi var onlara biraz kulak vermenin zamanı geldi diyor terazi burcu günlük burç yorumu. Siz bu hayatın kendinize ait olduğunu düşünüyorsunuz fakat bazen sizin göremediklerimizi çevrenizdekiler görebilir bunu unutmayın. İşinizle ilgili herhangi bir sorunumuz yok fakat maaş konusunda memnun değilsiniz. Özellikle bugünlerde aileniz fazla ihmalkâr olduğunuzdan şikayetçi onlara biraz yakınlık göstermenizi de fayda var.

Akrep Burcu
Son dönemlerde ilişkinizde biraz sıkıntılı zamanlar geçiriyorsunuz fakat sevgilinizin sempatik tavırları sayesinde bu ilişkiyi bitiren yiyorsunuz. Akrep burcu günlük burç yorumu bazen sevgiliniz olmadan yola devam etmeyi düşündüğünüzü söylüyor. Duygularınızdan kesin olarak emin olmadan kesinlikle hareket etmeyin. Sizin parlak zekanız sayesinde sözünüz çok dinleniyor ve fikirlerinizi ilgi görüyor. Aileniz sizin kötülüğünüzü istemiyor son dönemlerde onların serzenişlerine biraz kulak verseniz iyi edersiniz.

Yay Burcu
Bir süredir sizden uzakta olan bir kişiye karşı yoğun bir özlem duygusu içerisindesiniz. Yay burcu günlük burç yorumu bu özlemin daha fazla uzun sürmeyeceğini ve kısa süre içerisinde bir araya geleceğinizi söylüyor. Artık işinizle ilgili bir arayış içerisinde değilsiniz çünkü çok kısa süre içerisinde terfi alacağınızı biliyorsunuz. Mutlu bir dönem yaşıyorsunuz fakat yine de uyarıları gözden geçirerek biraz daha girişken olmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu
Oğlak burcu günlük burç yorumu bugün kendinizi fazlası ile mutlu hissettiğinizi ve bunu yakın çevrenizde de yansıttığınızı söylüyor. Son günlerde aklımızdan sevgilinize sürpriz yapmak geçiyor ancak bunun zamanını kolluyorsunuz. İşte sizin beklediğiniz o fırsat geldi. Sevgiliniz için yapmaya hazırlandığınız zor sürprizi bugünlerde yapabilirsiniz. İş hayatınızda da bugünlerde biraz hareketlilik var bunu kendi lehinize çevirmek sizin elinizde. Son dönemlerde canınızı sıkan bir gelişmeye yeniden önünüze gelecek ve bu konu üzerinde tekrar düşüneceksiniz.

Kova Burcu
İlişkiniz ile ilgili bazı soru işaretlerini gündeme getireceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Partnerinizle bazı konularda fazla zaman tanıdığınızı düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Ancak kova burcu günlük burç yorumu partneriniz olmadan yapamayacağınız gibi bir hisse katıldığınız da söylüyor. İçinizdeki bu his nedeniyle çıkmaza girmek üzeresiniz ancak bir yandan da tedbirli davranıyorsunuz. İş hayatınızda herhangi bir sorunumuz görünmüyor sorunsuz çalıştığınız için akılcı kararlar alabiliyorsunuz. Ama sizin biraz kuşkucu bir yanınız var bundan biraz kurtulmaya çalışan.

Balık Burcu
Bugünlerde içinde bulunduğumuz bazı yaklaşımlar başınıza iş açabilir diyor balık burcu günlük burç yorumu. Sizin aşka bağlı olarak değerlendirdiğiniz duygu değişimleriniz karşı taraftan farklı algılanabiliyor. Son dönemlerde iş hayatında aldığımız kararların arkasında durmamız gerekiyor. Kafanıza takılan bazı gerçekleri yakın zaman içerisinde öğreneceksiniz. Bu konuda kendinizi çok fazla zorlamayın sakin davranır çünkü gerçekler zaten açığa çıkacak.

Nutella bunu beğendi.
Nutella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
19 Kasım 2016
Mesajlar
36.461
Seslenildi
2279 Mesaj
Etiketlendi
107 Konu
Ruh Hali
Sekercik
Standart Cevap: 19 Şubat 2019 Salı Burç Yorumları
19 Şubat 2019
2
Ahh, burayı unutmuşum açarken.
Teşekkür ediyorum @lafleur.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj