Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Like Tree1Beğeniler
  • 1 Post By Neoma
Seçenekler
Seçenekler
Stil
Neoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
17 Mart 2015
Mesajlar
5.630
Seslenildi
256 Mesaj
Etiketlendi
22 Konu

Standart Erkek Aşık Olunca Neler Yapar? Nasıl Davranır!

21 Ocak 2017
1

Tüm Erkekler aşık olduklarında aynı davranışları sergiler, hemen herşeyi değişir, bunu daha önce yaşayan bir kadın hemen anlayabilir. Normalde yapmayacakları herşeyi ilerde pişman olacaklarını bilseler bile yaparlar doğası gereği kendine engel olamazlar, kibarlaşır, ağlar, dalar gider bir yerlere.

Peki, bir erkeğin size âşık olduğunu nasıl anlarsınız?

İşte bu sorunun yanıtını sizin için bizzat erkeklerden aldık. Kendi yorumlarının özeti ise şöyle;

Sürekli olarak âşık oldukları kız hakkında konuşurlar. “Bu kız çok farklı”, “Çok doğal bir kız” gibi cümleler kurarak sizi hayatınızdan bezdirme aşamasına getirirler.

Gereksiz şeylere kafayı takar ve kendilerine şaşırırlar. Daha sonra kendilerine kızdıklarını unutarak daha saçma konulara takılırlar ve en sonunda kendilerine kızarlar. Bu böyle giden kısır bir döngüdür.

Âşık oldukları kızın çevresinde ne kadar yakın erkek arkadaşı varsa bu adamlara gıcık olmaya başlarlar ve gereksiz kıskançlıklar devreye girer. Belli etmeseler de içten içe yakın arkadaşlarından uzaklaşmalarını isterler.

Müzik zevkleri değişir. Özellikle karşılıksız bir aşk söz konusu ise melankolik veya arabesk müzikler dinlemeye başlarlar. Bu durum yemeden içmeden kesilmelerine yol açar ve tabi ki işin sonu çilingir sofrası olacaktır. Ve bu sofralarda konusu geçecek tek insan ise bellidir.

Kötü yönlerini belli etmemek için üstün mücadele sergilerler. Karşısındaki kıza kendini dünyanın en iyi erkeği olarak tanıtmaya çalışırlar.

Âşık oldukları kızın evinin civarında dolaşır; yaşamını, çevresini, arkadaşlarını, gelenini gidenini merak ederler. Hakkında bolca bilgi toplamaya çalışırlar.

Âşık olduğu kızla konuşurken kekeler, saçmalar, elini kolunu koyacak yer bulamaz, utanır, tuvalete sıkışır. Bütün bu duygular ne kadar gerildiğinin ve utandığının bir göstergesidir.

Âşık olan erkekte unutkanlık başlar. Para üstü almayı unutabilir, arkadaşlarıyla yaptığı planları unutabilir. Özellikle işyerinde dalgın tavırlar sergileyerek hata yapmaya meyilli olurlar.

Bazı erkekler ise âşık olunca sanki o kıza karşı hiçbir şey hissetmiyormuş gibi davranabilir, onu görmezden gelebilir hatta çok kötü davranabilir. Bir erkek durup dururken size çok kötü davranıyorsa bunun altından bir aşk çıkabilir.

Çevrelerindeki insanlar kendilerine âşık oldukları ile ilgili en ufacık bir uyarıda bulunsa bu durumu tamamen abartarak “ben her şeyin farkındayım”, “ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum”, “ben kendimi hiç dağıtmadım ne kadar da abartıyorsunuz” gibi ünlem cümleleri kurarak gerginliğini belli ederler.

Kendisine lüks kıyafetler, telefonlar almaz ama söz konusu sizin özel bir gününüz olunca parası olmasa da yaratır ve size en güzel hediyeyi sunar.

Dışarı çıkamayacak durumdaysanız ve acilen bir fatura yatırmanız ya da marketten bir şeyler almanız gerekiyorsa size âşık olan erkeği arayın. Size koşarak gelecek ve bütün işlerinizi halledecektir.

Aşık erkek yanındaki kızın ağır bir şeyler kaldırmasına, poşet ya da çanta taşımasına asla izin vermez.

Karşısındaki kız üşüdüğü zaman kendi donma pahasına yine de ceketini verir. Centilmenlik konusunda sınır tanımaz.

Güneş bunu beğendi.
07 Ucu Olan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
05 Şubat 2020
Bulunduğu yer
istanbul
Yaş
34
Mesajlar
1.346
Seslenildi
47 Mesaj
Etiketlendi
3 Konu
Standart Cevap: Erkek Aşık Olunca Neler Yapar? Nasıl Davranır!
03 Nisan 2020
2
Valla burda bir yanlışlık var .. gerçekten aşık olan erkek aşık oldugu kişiden kimselere bahsetmez.. dilimizcetoz konsun istemez .. diğer geneller olabilir teşekkürler.
Düşüncelerim bende saklı..
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj