Bandai Namco'nun yeni JRPG oyunu olacak olan Code Vein için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Geçtiğimiz haftalarda isimleri açıklanan karakterlerden olan Mia ve Yakumo'nun da bulunduğu görüntüler, oyunu bekleyenleri heyecanlandırmak için yeterli.

Yayınlanan görüntülerde, Blood Veil isimli silahı da görebilirsiniz. Düşmanlarının yaşam enerjisini alarak "Hemorrhage" denilen özel bir saldırıya çeviren silah, her karakterde farklı formlarda bulunuyor. Giyilen Blood Veil'e göre değişen özel saldırılar, dövüş stilinizi de buna göre değiştiriyor.
Oyunun zindanlarını da görebileceğimiz görüntülerde, şehir haritasını ve Thorns of Judgement isimli yer altı haritasını da görebilirsiniz. Dark Souls oyuncularının iyi bildiği kör köşeler, yani düşmanların genelde saklandığı ve sürpriz saldırı ile çıktığı köşeler, şehir haritasında bolca bulunmakta. Sonra efendim "Ben neden öldüm?" demeyin. Yeraltı haritasında tam tersi tünellerle dolu olan oyun, bakalım Dark Souls'un yerini doldurabilecek mi?merlininkazani.com