Capilano Suspansion Bridge Park, dünyada görebileceğiniz en güzel doğa harikasının bulunduğu, açık hava doğa parkı olarak kabul edilir. O kadar güzel bir yer ki, buraya ziyarete gelen herkes mest olur.

Büyüleyici bir doğası ile, gelenler tekrar tekrar gelmek isterler. Capilano Suspansion Bridge Park, Kanada’nın Britanya Kolombiya’sına bağlı bir şehirde bulunmaktadır. Capilano Suspansion Bridge Park, Vancouver şehrinin en fazla gidilmesi gereken bir yerdir. Anlatılacak çok fazla şeyi olan bu doğa harikası parka, bir yılda yüzlerce turist gelmektedir. Buraya en çok Capilano Köprüsü’nü görmek için gelirler. Up uzun bir köprüde, heyecan ve adrenalin yaşamak isteyenler için en doğru adrestir. Köprünün sallanmasıyla adrenalinin en doruk noktasına varabilirsiniz.

Vancouver’ı ziyaret edip, Capilano Suspansion Bridge Parkı’nı gezmeye gitmediyseniz, çok şey kaybetmiş olursunuz. Bol oksiyen ve kendinize gelebileceğiniz en güzel yerlerden bir tanesidir. Tarih, doğa ve doğa kültürüne çok yakından şahit olabilirsiniz. Eminim ki buraya geldiğiniz zaman, birçok anılarla beraber döneceksiniz. Döndüğünüz zamanda ise, kesinlikle tavsiye edeceğiniz yerlerden bir tanesi olacaktır. Capilano Suspansion Bridge Park, dünya tarafından tanınmış en büyük ve en gerçek doğa parkıdır. Muhteşem yürüyüşler ve harika bir gün geçirebilirsiniz. Normalde bir parka gezmeye gittiğiniz zaman, ne kadar kalabilirsiniz veya sıkılmadan ne kadar kalabilirsiniz? Buradan hiç sıkılmayacaksınız. Gezdikçe daha fazla gezmek isteyeceksiniz. Böylesine büyüleyici bir yer gördünüz mü hiç bilemiyorum.

Gezerken birçok canlı ve bitkilerin yaşadığını ve varlığını göreceksiniz. Dünyada böyle canlılar var mı diye kendinize soracaksınız. Kilometrelerce uzanan bir parkta, kaybolsanız bile, sizin için sadece bir macera ve heyecan olacak. Capilano Suspansion Bridge Park, bir rehber ile beraber gezilmektedir, fakat o kadar rengarenk bir yer ki, çoğu zaman rehberi bile dinlemek istemeyeceksiniz ve hatta diyeceksiniz ki, keşke rehber olmasa. Bazen öyle yerler vardır, rehber olmadan gezmek isteyeceğiniz, burası da onlardan bir tanesidir. Rengarenk çiçekler, yemyeşil alanlar ve gezmekten asla yorulmayacağınız ve bıkmayacağınız yollar. Arkadaşlarınız ve ailenizle yaşayabileceğiniz hayatınızın en güzel günlerinden bir tanesi olacaktır. Mutlaka Vancouver, Capilano Suspansion Bridge Parkı ziyaret edin.