Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
13 Şubat 2015
Mesajlar
2.939
Seslenildi
74 Mesaj
Etiketlendi
4 Konu
Ruh Hali
Acimasiz

Standart Pucca En Güzel Sözler, Pucca Sözleri, Pucca Yazıları, Anlamlı Kısa Pucca Sözler, Pucc

14 Şubat 2015
1

Pucca En Güzel Sözler, Pucca Sözleri, Pucca Yazıları, Anlamlı Kısa Pucca Sözler, Pucca MesajlarPucca En Güzel Sözler, Pucca Sözleri, Pucca Yazıları, Anlamlı Kısa Pucca Sözler, Pucca Mesajlar, pucca, pucca mesajlar, pucca 2015 sözler, en güzel sözler, harika pucca sözleri"Ama" ve "belki" cümleye umut vermek için konulan bağlaçlardır.

"Bugün ne giysem?" ile "Akşama ne pişirsem?" dert konusunda birbirleriyle ölesiye yarışır...

"Canın sıkkın, iyi dinleyiciyim anlatsana" diyosa kesin yavşıyor. Dert dinlemek sevilir mi? Psikologa bile para veriyorsun seni dinlesin diye.

"iyiler daima kazanır" Açıkçası ben daha kazanan bir iyi görmedim, o yüzden forever çirkeflik, fesatlık, pislik, çiyanlık uu beybi..

"Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır" ama Robbie Williams işte Kıvanç Tatlıtuğ, Mehmet Günsur kanırta kanırta ağlatsa da olur.

"Senin için her şeyi yaparım" ile "Ben sana ne yaptım ya, bizi bu hale getirdin" arasında geçen zaman dilimine ilişki denilir, maalesef..

"Sözel" bölümü gelecekte hesap-kitap gereken şeyler duyduğunuz an "sözelciyim ben" diyip işin içinden sıyrılmanız için yapılmış.

"Sözelcisin de çarpmayı çıkarmayı ilkokulda beraber öğrenmedik mi hırbo! Tost parasını öderken mi unuttun dört işlemi." diyecek bir gün.

Adamın beni sevmesi için verdiğim uğraşı, harcadığım enerjiyi biriktirseydim, tam 4 köye elektrik götürüyordum. Kısmet bu işler.

Ağzına kadar dolu bardağı bi damla su bile taşırmaya yetiyor ya; sabredip, bekleyip, ha şimdi dediğim şeyler olmayınca rüzgar esse taşıyorum.

Allah hiçbir ilişkiyi "Nasılsa barışacaklar yae" laçkalığına uğrattırmasın.Arkadaşının düğünü için elbise seçerken tek kural; görümceden abartı olma, damadın zamanında tek gecelik ilişki yaşadığı kızdan silik olma..

Aslında evlilikten çok evlenme teklifi meraklısıyız. Yani evlenmesek bile bi teklif et di mi, ayı!

Ayrıldıktan sonra ilk arayan sensen, dıt sesini nefes almadan dinliyorsun ve karşı taraf telefonu açmıyor ya Allah o anın belasını versin!

Ayrılık sözleşmesi gerek bence "arkadaşlarına yavşamamaya, güzel kızlarla beraber olmamaya, 2 ay yalnız kalıp acı çekmeye söz veriyorum!"

Bazı insanlar kulak arkasında çıkan sivilce gibi sıksan sıkılmaz, acısı ağrısı derdi gereksiz yük, neticede sivilce işte...

Bazı insanlardan viledayla yeri silerken mermere yapışan saç kılı gibi nefret ediyorum.

Benim için moda ikiye ayrılıyor; şişman gösterenler ve zayıf gösterenler..

Bir Pucca atasözü der ki "ense terleyince bütün fön boşa gider" yani adama güvenmiyorsan her an koyverir diyorsan onla yola çıkma..

Bir şeyler tartışılırken düşüncelerimi mantıklı hale getirip ağzımdan çıkartana kadar başka konuya geçiliyor. Sonra "iyi kız ama az salak"

Birinden hoşlandığını fark ettiğin anın kalp atışı ve mide gurultusu; ayrılma noktasına geldiğin anda da acı bir farkla kendini gösteriyor.

Bizi tanımayan insanlar, kötü olduğumuzu düşündüğü için bize pislik yapıyor; tanıyanlar ise onlara kötülük yapmayacağımızı bildiği için.

Çirkin şansı denilen şey,"Çirkinle birlikte olanın şansı açılıyor" anlamındaymış. Selam yakışıklılar şansınız açılsın istemez misiniz?Pucca sözleri

Dünyanın en eğlenceli şeyi cast seçimiymiş meğersem, cillop cillop kızlara, erkeklere "ööeehh bu ne be olmaz" deme hakkına sahip oluyorsun.

Eğer canını yakıyorsam beni unutmandan korktuğum içindir. Bilirim, acıdır geçmişi yaşatan ve acını unutmak için güzel anları anımsar hafızan.

En zoru, kene gibi yapışıp kanınızı sonuna kadar sömüren insanları hayatınızdan çıkartmak sanırım. Bunlar ya akraba ya patron oluyor çünkü.

Eski sevgililer ikiye ayrılır; baban yerine koyup bağlandıkların ve babalığı bir türlü ona yakıştıramadıkların...güzel sözler

Evrenle, yaratılışımızla ilgili düşünüyorum, ardından düşünceler birbirine girip sonsuzluğa gidiyor. Sonra da "yarın ne giycem yae" diyorum.

Gece davetlere erkekler spor giyinmiş olarak gittiğinde ufff ne cool; kadınlar kotla gittiğinde "kekomanciye bak" adaletin bu mu dünya!

Göz makyajı biter bitmez gelen o hapşırık, sen napıyorsun ya, ne pislik ne karaktersiz bişeysin! Panda gibi oldum senin densizliğin yüzünden.

Hava acayip güzel, hatta harika ötesi ve bu havada bile evde oturup sevişen insanlar var, Allah o insanların belasını versinHoşlanma anında söylenen "birbirimize ne kadar çok benziyoruz" cümlesini ayrılırken hep unutuyoruz, farklarımıza sayıyoruz küfürü...

İlişkinin uzatma evresinde hep bi taraf kurtarmak için çırpınır; diğeri ise "yalnız kalmayayım bari" diye gözler fıldır fıldır arayışta..Pucca sözleri

İnsan ayrımımı dersin yaptığıma, hayvanlık mı bilemem ama "sinirli erkek" dünyanın en korkutucu, heves kırıcı ve yok edilmesi gereken şeyi!

İstanbul bu kadar büyük olmayaymış iyiymiş, başka semte giderken gurbete gidiyorum sanki, evdekiler çoluğa çocuğa karışacaklar dönene kadar.

Keşke gelenek ve göreneklerimizde Sufle haftası gibi bişi olsa, pastaneler evlere dağıtsa, komşular gelse gitse sufle verse tabağı beklese..

Konserlerde sahneye oryantal yapmak için fırlayan izleyici gibi hissediyorum bugün kendimi. Öyle sazanlık, kendimden vazgeçmişlik ve gaz var.güzel sözler

Meltem Cumbul'un evlilik cüzdanında olan vesikalığı göstermeseydiniz iyiydi, vesikalık neticede iç çamaşırı gibi saklanması gereken şey o..

Özlemek çok garip bir his, canın acıyor ama acımıyor gibi, korkuyorsun ama gelsin istiyorsun gibi, "keşke" ile "ama" arasında kalıyor gibi.

Sanırım dünyada yapılması en zor olan şey "birinin mutluluğuna sevinmek". Öyle olmasa etrafta bu kadar tetikte bekleyen heves kırıcılar olmaz.

Sevgiliyi gördüğünde içinde olan o tuhaf heyecan "bunu ona anlatmalıyım" paniği ayrılınca yerini "geldi yine tipini siktiğim"e bırakıyor...

Sırf insanlar aşağılayıp, seni üzmesinler diye kendinle dalga geçiyorsun ya; kendin bile canini yakamıyorken, başkası hiç acıtmıyor o zaman.

Siyah saçlarımı sarı yapmak için kuaföre gidip, yeşil çıktığımı bilirim. Bana depresyondan, bunalımdan ve risk almaktan bahsetmeyin!Pucca sözleri

Şimdi ben elmayı seviyorum ya, o ağzına yüzüne sıçtığımın elması da beni sevecek! O elma beni sevecek dedim!

Tam gözüme kestiriyorum, "ya evliyse, ya gayse, ya sapıksa, ya sünnetsizse ya benden önce ölürse ya uzaktan akrabamsa"ya kadar gidiyor iş.

Tatilin bir gün öncesi kuaföre gitme diye bir olay var, işini şansa bırakmak istemeyenler için.

Tek istediğim, battaniyenin altında film çekeceğim değil, film izleyeceğim bir adamdı.güzel sözler

Telefonda artık ilk sorduğun soru "neredesin?" olduysa, canım kötü haberi vermek istemem ama ayrılacaksınız..

Televizyonda kötü işlerin yapılmasının tek nedeni, yapımcıların zevksizliği ve inatları. Onları ortadan kaldırsak güzel şeyler olabilir.

Yapamazsın dedikleri şeyi yaptığım an, kendimi dünyanın hakimi gibi hissediyorum. Oysa alt tarafı arabayı park falan etmişimdir en fazla.

Yapılan espriyi anlamadığım an oluşan surat ifadem; bi daha mı sorsam diye kararsızlığım; salak mıyım acaba tek ben anlamadım tedirginliğim.Yaptığımız her şeyin ana sebebi millet bizi beğensin, gıpta etsin, pohpohlasın, sevsin, kıskansın, umursasın diye. bomboş yaşıyoruz işte..

Zorlayınca olmuyormuş, çabaladıkça daha da yıpratıyormuşsun kuyudan çıkmaya çalışırken üstüne daha da çok toprak atıyormuşsun.Pucca sözleri

Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
27 Kasım 2015
Mesajlar
8.927
Seslenildi
744 Mesaj
Etiketlendi
107 Konu
Standart Cevap: Pucca En Güzel Sözler, Pucca Sözleri, Pucca Yazıları, Anlamlı Kısa Pucca Sözler, Pucc
12 Kasım 2016
2
Şu kitaba verilen paraya yazık gerçekten.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil