Balık Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Balık burcu, 2016 yılında sürekli düşündüğünüz ve hayalini kurduğunuz gelişmelere ulaşmanız için çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Sıkıntılarınızdan kurtulacağınız güzel gelişmeler yaşanacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde hayatınızı belirli oranda düzene sokmuştunuz. Bu yıl içerisinde daha oturaklı bir yaşantınız olacak. Bu durum gerek iş hayatınıza gerekse özel hayatınıza direkt olarak yansıyacaktır. 2016 yılı her açıdan güzel geçecek.

Bu yıl içerisinde sürpriz gelişmelere hazır olun. İçinizi heyecanlandıracak fırsatlarla karşıya geleceksiniz. Özellikle işinizin düzene girmesi, özel hayatınızın da düzene girmesini sağlayacak. Pozitif gelişmelerin ardı ardına gelmesi kişisel olarak rahatlamanızı sağlayacak. 2016 yılı içerisinde farklı bir şehre taşınmayı düşünebilirsiniz. Yeni bir ev alma ihtimaliniz var. Sahip olduğunuz arabayı yüksek modeliyle değiştirme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Geride bıraktığımız yılda sorumluluklarınız çok daha fazlaydı. Bu yıl içerisinde ise, sorumluluklarınız biraz daha da azalacak gibi görünüyor. İşleriniz artık rayına oturmaya başlayacak. Planlarınız yolunda gibi görülüyor. Daha az çalışacak ancak çok daha fazla para kazanacaksınız. İşlerinizde zaman zaman sıkıntılar olacak ancak bu durum çok büyük sorunlar yaşamanıza neden olmayacaktır. İş hayatınızdan keyif alıyorsunuz. Yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını fazlasıyla alacağınız bir yıl olacak. İşle ilgili beklemediğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Birlikteliğiniz var ise, 2016 yılında partnerinizle zaman zaman stresli zamanlar geçirebilirsiniz ancak bu durum çok büyümeden ortadan kalkacaktır. Ailenizin sorunlarıyla ilgilenmeniz muhtemel. Sorunlarla karşılaşmayı pek sevmiyorsunuz ancak sorunlar karşısında da yeterince üretken olabiliyorsunuz. Sizi sevindirecek gelişmelerin yaşanacağını bilmeniz gerekiyor. Gururlanacak, mutlu olacaksınız Balık burcu.

Balık burcu, 2016 yılına birlikteliğiniz olmadan giriyorsanız, bu yıl içerisinde yalnızlığınızın sona ereceğini bilmelisiniz. Bazılarınız bu dönem içerisinde ciddi adımlar atacak ve evlilik kararı alacak. Birlikteliğinizin sizi rahatlatacak düzeyde olacağını bilmelisiniz. Partnerinizle aranızda sorun yaşanmayacak. Yıl içerisinde ilişkinizin size keyif ve eğlence getireceğini bilmelisiniz.

2016 yılında bolca tatil yapabilirsiniz. Seyahat yapacak, daha önce gitmediğiniz yerlere gitme fırsatı elde edeceksiniz. Yine bu yıl içerisinde işinizden kaynaklı yolcuklar gündeme gelebilir. Bazılarınız bu yıl içerisinde yurtdışına çıkma imkanı bulacak. Uzun süredir hayali kurduğunuz yaşantı bu yıl sizinle olacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar göstermiş olduğunuz tüm çabaların karşılığını fazlasıyla almaya başlayacaksınız.

Balık burcu, 2016 yılında sosyal yaşantınızda da farklılıklar yaşanacak. Eskisinden daha aktif olacağınız bir yıla giriyorsunuz. Sosyal çevrenizde artış yaşanacak. Entelektüel çevrelere girmeye başlayacaksınız. Hayatınıza yeni insanlar katılacak. Güzel gelişmeler yıl içerisinde sizi bekliyor Balık burcu. Yeni yılın tadını çıkartmalısınız.