Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
03 Şubat 2015
Bulunduğu yer
Antalya
Mesajlar
20.169
Seslenildi
1439 Mesaj
Etiketlendi
51 Konu

icon29 Erkek Modasında Kadınların Nefret Ettiği 10 Trend

22 Mart 2015
1


Erkek modası, kadın modası kadar değişmese de yine de bazı trendlerin ön plana çıkmasıyla dalgalanmalar gösterdiği oluyor. Ancak zaman zaman ortaya çıkan erkek trendleri kadınlar tarafından pek hoş karşılanmıyor. Bu tür modaya uyan erkeklere iyi gözle bakılmıyor. Hatta kadınlar bu erkek trendlerinden nefret bile ediyorlar.

İşte erkek modasında kadınların nefret ettiği 10 trend…

YELEKLER


Erkeklerin genellikle tişörtlerinin üzerine giymeyi tercih ettiği yelekleri birçok kadın oldukça itici buluyor. Bu tip bir giyim tarzı, onlara annelerinin küçük çocuklarını giydirme şeklini andırabiliyor. Takım elbise giymiyorsanız, siz siz olun yeleklerden uzak durmaya çalışın.

AÇIK V-YAKA


V-yakalar çoğu erkek tarafından sıklıkla tercih edilir. Uygun bir v-yaka, tişörtü erkeğin üzerinde daha şık ve seksi gösterebilirken, bazıları bu trendi fazlasıyla ileri taşımaktan vazgeçmiyor.Kadınlar, göğüs dekolteli elbiseleri daima kendi üzerlerine yakıştırır. Çoğu da erkeklerin üzerinde aşırı açık yakalı bir tişört görünce irite olur.

GÜR VE UZUN SAKALLAR


Açık yaka v-yakalar gibi, bazı erkekler de sakal olayını abartıyor. Ancak bu biraz itici olduğu kadar, risk de barındıran bir durum. Bir kadın akşam yemeğinde sakallarınıza bulaşan yemek parçalarını gördüğünde, umutsuz vaka durumuna düşmeniz kaçınılmaz.

TÜYSÜZ VÜCUT

Kadınlar genel olarak traşlı bir yüzü sevse de, bu durum vücudun geneli için geçerli değil.Vücudunuzdaki tüm tüylerden kurtulmak, kadınlar karşısında şansınızı mutlaka azaltacaktır. Son yıllarda trend haline gelen bu uygulamadan mutlaka kaçının. Sizi doğal halinizle görmeyi tercih edeceklerdir.​

ATLETLER


Yıllar boyu erkekler hem rahat olmaları hem de vücutlarını rahat bir şekilde havalandırabildikleri için atletleri tercih ediyorlar. Atletler kaslarınızı sergilemenize yardımcı olsa da, kadınların pek de sıcak bakmadığı giysilerden birisi. Kısacası sporda değilseniz, topluma açık yerlerde bu şekilde gezmek sizi fazlasıyla itici kılabilir.​Hayatın ağıtını bilenler anlar ancak.
Değeri değere değen kavrar.
Bilgi kokmayan karşı çıkışlarda cehalet kokusu ve kompleks vardır.Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
03 Şubat 2015
Bulunduğu yer
Antalya
Mesajlar
20.169
Seslenildi
1439 Mesaj
Etiketlendi
51 Konu
Standart Cevap: Erkek Modasında Kadınların Nefret Ettiği 10 Trend
22 Mart 2015
2


Siz erkekler her zaman kadınların çantalarının içersindekileri merak edersiniz. Onların bu çantaları taşımak için birçok sebebi var. Makyaj malzemeleri, temizlik ürünleri… Ancak bir erkek neden bu çantalara ihtiyaç duyabilir ki? Eğer laptop veya dosya gibi büyük şeyler taşıyacaksanız, klasik evrak çantaları işinizi görecektir.​

CESUR MAYOLARI

Cesur mayolar erkekler için iyi güneşlenmek ve yüzerken rahat etmek adına cazip bir seçenek olsa da kadınların bundan hoşlanacağını düşünmek yanlış olacaktır. Çoğu bayan bu tip mayoları itici buluyor. Macera aramaya gerek yok…

AŞIRI DAR KOTLAR


Konik paçalı dar pantolon veya kotlar günümüzün kabul gören moda trendlerinden fakat bazı modeller var ki, kadın taytlarından farksız. Justin Bieber, Adam Lambert ve One Direction üyelerinde görmeye başladığımız bu modellerle kadınların gözünde farklı bir yer edineceğinizi düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz…

UGGLAR


Son dönemlerde moda başlayan erkeklerin de kadınlarla özdeşleşen Ugg’ları giymesi, itici görüntüler oluşturmaya devam ediyor. Görüntü itibariyle erkekler açısından fazla sıkıntı yaratmasa da kadınlar bu botları kendileriyle özdeşleştirdikleri için sizi yanlış algılayacaklardır.

KISA ŞORTLAR


Listemizin sonunda, dizin bir hayli üzerinde olan kısa şortlar yer alıyor. 80’li yıllarda hayli kullanılan bu tip şortlar yeniden moda olmaya başlasa da kadınlar bu görüntüyü görmek istemiyor.

Alıntı


Hayatın ağıtını bilenler anlar ancak.
Değeri değere değen kavrar.
Bilgi kokmayan karşı çıkışlarda cehalet kokusu ve kompleks vardır.Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj