Günün Sözü DamlaPenia.
Her şey neye layıksa ona dönüşür. -Mevlana
Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Toprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi
13 Ekim 2015
Bulunduğu yer
istanbul
Mesajlar
22.714
Seslenildi
802 Mesaj
Etiketlendi
136 Konu
Ruh Hali
Mesgul

Standart Mozilla Firefox Hello Özelliğini Noktalıyor

05 Ağustos 2016
1

Mozilla Firefox Hello Özelliğini Noktalıyor

Mozilla üzerinden video görüşme özelliğini sağlandığı Firefox Hello özelliği kısa süre içerisinde sistemden kaldırılacak.Web tarayıcı alanında yüksek kullanım oranlarına ulaşmayı başaran ve özellikle tüketimleri ile pek çok kişinin tercih ettiği Mozilla yeni bir düzenlemeye gidecek. Mozilla’da daha önce kullanıma sunulan Firefox Hello adı verilen video görüşme özelliği alınan bir karar ile birlikte sona erdirilecek.

Beklentileri Karşılamadı

Geçtiğimiz dönemlerde büyük bir ilgi görmesi beklenen ve tanıtımı yapılarak tarayıcıya eklenen video görüşme özelliği kullanıcılar nezdinde ilgili görmezken Firefox yönetimi yaşanan bu durumun ardından özelliğin sistemden kaldırılmasına karar verdi. Yapılan güncellemeler ile birlikte özellik kapatılırken, kullanıcılar yeni güncellemeyi aldıktan sonra artık Firefox video görüşme özelliğini kullanamayacak.

Kullanıma sunulduğu tarihten itibaren hem App Store hem de Google Play üzerinden yayınlanmaya başlayan özellik kullanıcılar tarafından ilgi görmedi. Sektörde oldukça ilgi gören Facetime ve Skype gibi diğer uygulamalar ile Firefox Hello’nun yarışabileceğinin mümkün olmadığı da görülmüş oldu.

Yaşanan bu durumun ardından alınan karar ile birlikte artık kullanıcılara bu özellik sunulmayacak ve tüm sunulan ortamlardan uygulama kaldırılacak.


Yazılım

Avatar Seçilmemiş
Üyelik tarihi
03 Ağustos 2016
Bulunduğu yer
Ahmet Altan
Yaş
25
Mesajlar
428
Seslenildi
2 Mesaj
Etiketlendi
0 Konu
Ruh Hali
Coksinirli
Yeni Cevap: Mozilla Firefox Hello Özelliğini Noktalıyor
24 Ağustos 2016
2
Zaten kullanılmıyordu. İyi olmuş.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj